Mafsalı tente -erdoğanlar tente

Mafsalı tente -erdoğanlar tente

Mafsallı Tente

Mafsallı tente, Türkiye’de  kullanılan tente  modelleri başında  gelmektedir. Kullanım  kolaylığı ve kaliteli yapısı sayesinde mafsallı tente vazgeçilmez tente modelidir. Adını eklem anlamına  gelen “mafsal” kelimesinden almıştır ve eklemleri sayesinde  kolaylıkla açılıp kapanabilir. Mafsallı tente’nin eklem kısımlarında  yapılan ufak değişiklikler yaz ve kış olmak üzere tüm hava şartlarında  kullanılabilir bir yapı kazanıyor. Mafsallı tente üzerine giydirilen 3.5 metreye kadar ulaşabilen kumaş sayesinde istenilen uzunluklarda  açılıp kapanması gerçekleştiriliyor.

Mafsallı Tente Özellikleri

Mafsallı tente özellikleri, konusunu açıklamak gerekirse; üzerindeki akrilik kumaş sayesinde  güneşin kötü etkilerine karşı tam koruma  sağlamaktadır. Renk solmazlık bakımından en kaliteli kumaşların tercih edildiği bug model, mekanlarınıza kattığı şıklık satesinde müşterilerinizin daha konforlu bir deneyim yaşamasına sebep olacaktır. Mafsallı Tente imalatı yapan Bahar branda, yılların verdiği deneyimle en kaliteli ürünleri üretmeye ve montajlarını gerçekleştirmeye devam ediyor. Uzman ekiplerimizin ellerinden çıkan ürünlerimiz sayesinde  müşteri memnuniyetini her daim önemseyen firmamız, bu alanda  öncülü etmekten gurur duyuyor. Tente’nin renk  veya desen seçimleri tamamiyle müşterinin seçimlerine  bırakılmıştır.

Mafsallı Tente Sistemleri

Mafsallı tente sistemleri her renk ve modelde imal edilmektedir. Tentenin aksamlarında  kullanılan elektrostatik toz boya sayesinde, tercih ettiğiniz renklerde üretim beylikdüzü.tente,mafsallı tente,mafsallı tente,silivri tente,büyükçekmece tente,gürpınar tente,avcılar tente,florya tente gerçekleştirilir. Alüminyum döküm aksamların dayanıklılık olmasından dolayı, uzun yıllar kullanım sunan bu ürün, mekanlarınızın vazgeçilmezleri arasında  yer alacaktır. Mafsallı tente sistemleri, kolay kullanımı sayesinde  tercih edilen ürünler arasında  yer almaktadır. Mafsallı Tenteaynı zamanda  saçak kısımlarının markalara  ayrılması sonucu, firmanızın logosunun veya firma adı için mükemmel reklam seçenekleri sunmaktadır.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsalı tente fiyatları, üründe  kullanılan aksamlar, ebatları, açılır kumaş boyutu, kumaş cinsi gibi durumlara  göre  değişiklilik göstermektedir. Mafsallı tente fiyatları konusunda bizimle iletişime geçerek daha detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Bahar branda olarak her bütçeye uygun mafsallı tente’ler üretmekteyiz. Aşağıdaki iletişim bilgilerine tıklayarak, telefon veya mail yoluyla bahar branda’ya ulaşabilir ve güncel mafsallı tente fiyatlarıhakkında  detaylı bilgi edinebilirsiniz.


E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.